ANNO  DOMINI  2005

                                              M A R Z E C - K W I E C I E Ń



1 wtorek 17.00 za + Bolesław Walaszczyk, Władysław


2 środa 17.00 za ++ Teresa, Bronisław Kajdas, Janina Przysucha


3 czwartek 17.00 za + Zbigniew  Giertuga


4 piątek 17.00 dziękczynna w 18 urodziny Emil Chrzanowski
 Zamysłów 18.00 o szczęśliwą służbę w wojsku dla syna


5 sobota 17.00 za + Jan Hauke - II rocz, zgonu


6 Niedziela
            8.00 za ++ Antonina, Stanisław, Stanisław Wielgockich
          11.00 Intencja Żywego Różańca - Róża V
          17.30 za ++ Aleksander, Maria Pańczar, Janina, Piotr
 Zamysłów 9.30 za ++ Józef, Wincentyna, Anna Misiasz


7 poniedziałek 17.00 za + Ludwik Bobrowski - ofiaruje Jurek Irena


8 wtorek 17.00 za ++ Janina, Jan Juszkiewicz


9 środa 17.00 za + Helena Bernard - III r.zgony


10 czwartek 17.00
 Zamysłów 18.00 za ++ Jerzy Kowalski, Eugenia, Konstanty Wojciechowskich


11 piątek 17.00 za + Jadwiga Lachowska - I rocz. Zgonu


12 sobota za ++ Paweł Marianna, Bronisław Jurków


13 Niedziela
        8.00 za ++ Hentyk, Kazimiera  Koźlik
      11.00 za Parafian
      17.30 za + Krystyna Szymakowska
 Zamysłów 9.30 dziekczynna w I rocz. Urodzin Wiktorii Mech


14 poniedziałek  za ++ Eugeniusz Kupczyk (IV r.zg),  Paulina Gendera (XI r.zg)

15 wtorek 17.00 za ++ Józef Gutowski (ojciec) i Jóżef Gutowski (syn)


16 środa 17.00 za + Roman Baszłykiewicz - V rocz. Zgonu


17 czwartek 17.00 Za + Stanisław  Borowski


18 piątek  17.00 za ++ Helena, Józef Jasik


19 soboat   9.00 za + Józef Makowski
                  17.00 za ++ Józef Hubar, Anna, Romuald Hubar


 20 Niedziela
            8.00 za + Józef  Pakuła
          11.00 dziękczynna w 18 urocziny
          17.30 za ++ Katarzyna Franciszek Kałużnych
 Zamysłow 9.30 za + Małgorzata  Ciesielska


21 W.Poniedziałek 18.00 za ++ Władysław Chud, Janina Stanisław Ratajczak


22 W.Wtorek 18.00 za + Apolonia Wielgocka
                       18.00  za ++ Bronisław Urbański, Wanda, Zbigniew


23 W.Środa 18.00 za + Anna Mańkowska


24 Wielki  Czwartek
            18.00 za ++ kapłanów którzy pracowali w tutejszej parafii
 Zamysłow 20.00 dziękczynna za dar kapłaństwa w intencji ks.kolegów


25 Wielki Piątek
            18.00 ADORACJA  KRZYŻA
  Zamysłów 20.00 ADORACJA  KRZYŻA


26 W.Sobota
            18.00 o błogosławieństwo Boże w gospodarce i w pracy na roli
  Zamysłów 20.00 za ++ Janina, Marian, Wiesławę


27 W i e l k a n o c
            7.00  REZUREKCJA - w intencji Parafian
          11.00 dziękczynna w VII rocz. Urodzin Krystian Szczepaniak
          17.00 dziękczynna w I rocz. Lidzbarskiej Marytny
 Zamysłów 9.30 za + Jerzy  Mecker, i ++ jego rodziców Stefania, Otton, Marianna, Paweł Jurków


28 Poniedziałek  Wielkanocny
            8.00 za + Leokadia Łatka - ofiaruje p. Halina z rodziną
          11.00 dziękczynna w 80 urodziny Edward
          17.00 za + Łucja Firlej  w V rocz, zgonu
 Zamysłów 9.30 dziękczynna w I rocz, urodzin Piotr Apolinarski


29 wtorek nie


30 środa 18.00 za + Piotr Sitnik w IV rocz. Zgonu
 Zamysłów 19.00 za Parafian

31 czwartek 18.00 za + Leokadia i Michał Łatka - ofiaruje syn Antoni
                      18.00 za + Krystyna Szymakowska

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


 
                                    K  W  I  E  C  I  E  Ń
1 I piątek             18.00 za + Piotr  Petrow - VIII rocz. zgonu

          Zamysłów 19.00 za + Franciszek  Rybski - of.c.Stefania z rodziną


2 sobota 18.00 za ++ Kazimierz Maksymowicz i jego rodz.:Helena, Piotr


3 Niedziela
            8.00 w inten cji dzieci o szczęśliwe zdanie matury
          11.00 Róża
          17.00 o zdrowie
 Zamysłów 9.30 dziękczynna w I rocz.urodzin Banasiak Miłosz


4 poniedziałek     18.00     za + Jan Wegiera
                                               za + Łukasz Dudzik - 30 dzień zgonu


5 wtorek           18.00 za ++ Antoni, Marianna Czerwińskich


6 środa             18.00 za ++ Teofila, Aleksander, Ludwik, Rafał Całkowskich  Konstanty Szkudlarek, of. Szkudlarek


7 czwartek         18.00 za ++ Krzemińskich, Stanisław, Stanisławę, Sławomir


8 piątek             18.00 za + Marian  Bratoń w XIV r.zgonu
                                      dziękczynna w 50 urodz. p.Wiesławy


9 sobota             18.00 za + Jerzy Góźniczak  w V rocz. zgonu


10 Niedziela
                8.00 za ++ Marian Drzał w XX rocz. zgonu
              11.00 dziękczynna w I rocz. ślubu p.Szymczak Anita-Przemysław
              17.00 za ++ Bobrowski Jan,Helena, Bogdan, Jakubowskich Antonina, Henryk
 Zamysłów 9.30 dziękczynna w XXVI rocz. ślubu p.Sobczak Teresa, Bogdan


11 poniedziałek             18.00 dziękczynna w 18 urodziny Anna Weleszczuk
                                        18.30 za + Mieczysław Kubacki - of.żona


12 wtorek                 `    18.00 za ++ Zenon, Waldemar Leńkowskich


13 środa                        18.00 dziękczynna w  XXV rocz. ślubu Gawin Domicela, Bogusław


14 czwartek                  18.00 za + Kazimirz Krasicki


15 piątek                      18.00 Parafian


16 sobota                     18.00 za ++ Gertuga  Kazimierz, Emilia, Zbigniew


17 Niedziela
                8.00 za ++ Czesław, Jadwiga  Felińskich
              11.00 dziękczynna w 45 rocz. ślubu  Władysławę, Stanisław
              17.00 za + Władysław Derlat w I rocz. zgonu
 Zamysłów 9.30 za ++ Marianna Kieruzal, Andrzej, Leon


18 poniedziałek         18.00 za + Janina Rodak w III rocz. zgonu


19 wtorek                    18.00 za + Ludwik  Bobrowski - ofiaruje żona

20 środa                     18.00 za ++ Dworaków:Ryszard, Czesław,Leon, Kazimierz, Ireneusz,Weronika
                                      18.30          2) dziękczynna w 55 urodzny mamy Heleny
 Zamysłów 19.00 za + Bronisław Czajkowska

21 czwartek                 18.00 dziękczynna w XV rocz.ślubu p. Dorota-Mieczysław

22 piątek                     18.00 za ++ Walenty, Stanisławę i ++ ich dzieci

23 sobota                     18.00 dziękczynna w 18 urodziny Magdaleny Nowakowskiej

24 Niedziela
                8.00 dziękczynna w XX rocz.ślubu Eway i Mieczysława
              11.00 za + Józef  Gołdych  - w V rocz. zgonu
              17.00 za + Alfred Żychliński - w VII rocz. zgonu
 Zamysłów 9.30 za ++ Genowefa, Jan Ścisłowskich



25 poniedziałek         18.00 dziękczynna w 29 rocz.śłubu Danuty i Jana

26 wtorek                    18.00 1) dziękczynna w XXV rocz.śłubu Kaj Maria i Maria
                                                2)dziękczynna w XXV rocz.śłubu Ślusarczyk Halina, Czesław


27 środa                     18.00 1) za + Horbik Mieczysław w I rocz. zgonu
                                                2) za + Władysław Zalewski - of.syn z żoną


28 czwartek                 18.00 za ++ Stanisław Maćkowiak (VIIr.zg),Wiktoria Ciechelska

29 piątek                     18.00 za ++ Teodor Tyszkowski i ++ jego rodziców

30 sobota                     18.00 za ++ Ewelina, Jan Zarzyckich